1 Mayıs 2008 Perşembe

kanı bozuklukhayır, ben fotoşoptan falan anlamam. bunlar aynen bu şekilde hürriyet'in internet sayfasından.birincisi, olur da bir şekilde hürriyet'in internet sayfasını yapan birileri bu sayfaya gelirse taaa yedi ceddine kadar küfür ettiğimi bilsin. çünkü böyle bir adilik için sahiden insanın kanının bozuk olması gerek.

ikincisi, olur da bir şekilde sayfaya gelip de bunlara gülen biri varsa, o da hiç maval okumasın bana yorum yazacağım falan diye, siktirsin gitsin.

3 yorum:

madafaka dedi ki...

Rastlaşamadık.

kafcamus dedi ki...

başkaları da olacaktır, bir denk geliriz elbet...

olric dedi ki...

yanlış hatırlamıyorsam hürriyetin "1 mayıs polis devleti" manşetinden ve ertuğrul özkök'ün köşesinde "evet bu manşetin seçilmesinde bizzat ben rol oynadım" gibisinden kendisiyle gurur[?] duymasından sonra kafam biraz karışmıştı. şimdi olayları karikatürize edip gerçekliğinden arındırma stratejisini görünce daha da karışmış durumda. mesela penguende karşımıza çizim olarak çıksa trajikomik eleştirel bir hava alabilirdik ama nefretin ve cehaletin net bir şekilde okunduğu gerçek şiddet fotoğrafları üzerine yapılan seviyesiz espriler ya yeni bir propaganda tekniği ya da bir çeşit alternatif politik pop-art olabilir.